Dış Cephe Mantolama Malzemeleri Toptan Satış


Atlas Yapı uygulamaların yanısıra bu sektördeki diğer firmalara veya fason çalışan ekiplere toptan malzeme satışını da yürütmektedir.

Dış cephe mantolama malzeme gruplarının tümünde stokları bulunmakta olup, ister paket halinde, ister ürün bazında satış yapabilmektedir.

Söve, alikobant, yalıtım malzemeleri, dübeller, vidalar, boya ürünleri, karkas malzemeleri, fuga gibi tüm ürünler için farklı alternatif markalar sunabilmektedir.

Fizibilite & Proje Malzemeleri

Bir yapının cephe mantolama uygulaması için kullanılacak tüm malzemelerini listeleyip uygulayıcı kişiye temin etmekteyiz. Bu hizmetimizde sizin için yerinde keşfini yapıp, istediğiniz kalitede ürün analizlerini çıkarıp yerine teslim ediyoruz. Size sadece uygulaması kalıyor.

Alternatif Tüm Markalar

Birçok paket malzeme sunan markanın ürünlerini tam takım olarak verebilirken, farklı alternatif markalar ile oluşturulan kombinasyonlar da yapabilmekteyiz. Fawori, Dyo, Kale grubu, Marshall, ÇBS, Bosad, Filli Boya, İshakol, Silkcoat, Flamingo, Bianca, Wercop, AS Boya, HOB Boya, Halimoğlu, Alkim, Polisan, ABS, Weber gibi markalar bulunmaktadır. Ayrıca Söve, Fuga, Alikobant ve Cam Cepheler için alternatifler de sunmaktayız.